אודות

חברת "Dr.Sorbie"

 

הוקמה בישראל בראשית המאה ה-21 בתקופתה של פריצה מדעית בתחום הרפואה האסתטית, הנדסה גנטית ופיטותרפיה.זהו לא סוד כי מדינת ישראל ידועה ברחבי העולם לא רק בסגולותיו המרפאות של ים המלח. אלא גם בתחום הרפואה, הייטק ורוקחות.

 

מקימי החברה הינם אנשי מקצוע ידועים אשר הרכיבו נוסחאות אורגניות על בסיס פיתוחים במעבדות מובילות של   "Dr.Sorbie". ד"ר סורבי הוא כימאי מבריק בעל פטנטים רבים בתחום הננו- טכנולוגיות והנדסה אורגנית, כאשר גם היום הפיתוחים של ד"ר סורבי מהווים בסיס למוצרים מגוונים, בתחומים רבים בארץ ובעולם.

 

סדרת המוצרים "Phytobalance" פותחה במקור באופן בלעדי עבור לקוחות רשת המספרות הירוקה "HEADS" , וזאת על מנת לתת מענה לצרכים של מומחי הרשת וללקוחותיה אשר מעדיפים קוסמטיקה אורגנית וטיפולית.

 

יש לציין כי נוסחת "Phytobalance" מבוססת על תמציות של צמחים טבעיים ובשילוב של טכנולוגיות המובילות בתחום.

 

מוצרי החברה מכילים מגוון עשיר של חומרים פעילים כגון תמציות שמנים, חלבון, מחצבי ים המלח, חומצות אמינו אשר מסייעות לשיקום מבנה השיער ומשפרים את איכותו.

 

סוד ההצלחה של מוצרי "Dr. Sorbie" הוא בזכות שילוב בין טכנולוגיות מובילות וחומרים טבעיים, ניסיון רב של מעצבי שיער אשר הצליחו בכוחות משולבים לפתח קו מוצרים איכותי המבוסס על תמציות צמחים המסוגל לטפל בשיער פגום ולשפר את בריאות הקרקפת.

 

עבור לתוכן העמוד